9 lutego 2018 - Bal Karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Jak co roku w karnawale w naszej szkole odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. Przedszkolaki oraz najmłodsi uczniowie z klas I-III przebrani byli za różne postacie z bajek i nie tylko. Na kolorowej sali można było spotkać królewny, policjantów, wróżki, Batmana, Żółwia Ninja, agenta specjalnego, czarownice, a nawet Św. Mikołaja. Wśród nauczycieli również można było spotkać ciekawe postacie, tj.: Czerwony Kapturek, diabełek, kot, albo zwiastująca wiosnę pszczoła. Przez cały czas na twarzach dzieci gościł uśmiech. Został wybrany król i królowa balu. Największą atrakcją okazało się konfetti, które wystrzeliło zupełnie niespodziewanie. Dzieci chętnie śpiewały piosenki oraz brały udział w tańcach.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny bal!

przyg. M.Granat