XV Kiermasz Świąteczny „Uśmiech dla...”

W pierwszym tygodniu grudnia podczas spotkania z Rodzicami odbył się XV Kiermasz Świąteczny „Uśmiech dla...”, którego celem było zebranie pieniędzy dla uczniów naszej szkoły zmagających się z chorobą lub tych, którzy nagle znaleźli się w ciężkiej sytuacji finansowej.

Od godziny 16.30 hol główny naszej szkoły zapełniał się tłumem gości, którzy z ogromną chęcią kupowali ozdoby i prezenty świąteczne przygotowane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Każdy miał okazję spróbować ciasta, napić się herbaty, kawy, a także zjeść coś na ciepło w postaci naleśników i hot-dogów.

Piękną dekoracją były Anioły, przygotowane przez dzieci na świąteczny konkurs.

Dziękujemy wszystkim życzliwym, którzy wspierali Akcję i nie żałowali przysłowiowego grosza, aby pomóc naszym szkolnym dzieciom i ich rodzicom.

przyg. K.Bogdaniuk