Zespół Szkół nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Markach
“Od siebie trzeba wymagać najwięcej.” Stefan Wyszyński


Rozdanie nagród w konkursach "Najpiękniejszy anioł" i "Fontanna marzeń"

5 grudnia w naszej szkole odbyło się uroczyste rozdanie nagród za udział w szkolnym konkursie "Najpiękniejszy anioł" oraz w konkursie "Fontanna marzeń" organizowanym przez Wodociąg Marecki.

Wybór zwycięzców w konkursie "Najpiękniejszy anioł” nie był prosty, ponieważ wszystkie aniołki były naprawdę piękne. Pierwsze miejsce zajęła Monika Śliwińska kl. 3c, drugie miejsce zajęła Aleksandra Kwarciana z kl. 1a, trzecie miejsce zajęła Anna Sokołowska kl. 3a. Zostały również przyznane 3 wyróżnienia dla Jakuba Laskowskiego z kl. 2a, Jakuba Andrzejewskiego z kl. 1a oraz Damiana Zdrojewskiego z kl. 1a. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!

Wszystkie aniołki, które brały udział w konkursie zostały przeznaczone na szkolny kiermasz charytatywny "Uśmiech dla...". Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie.

Konkurs „Fontanna marzeń” został zorganizowany przez Wodociąg Marecki oraz Urząd Miasta Marki. Prac napłynęło bardzo wiele, ale w zaszczytnym gronie laureatów na wysokich miejscach znaleźli się nasi uczniowie. Pierwsze miejsce w kategorii klas I-III zajęła Oliwka Szeląg z klasy 3a, a trzecie zajął Antek Pierściński z klasy 2a. Wyróżnienie zdobyły Wiktoria Wojtasik z 3b i Lena Karlikowska z 2a. Prace tych osób zostały umieszczone w kalendarzu na nowy 2018 rok. Szczegółowa relacja znajduje się w poniższych linkach:

http://www.wodociagmarecki.pl
http://www.marki.pl
http://www.wodociagmarecki.pl

przyg. M.Granat, K.Pakieła