XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Mareckie ulice i uliczki - Bohaterowie Niepodległej

15 marca 2018 r. w Bibliotece Publicznej Miasta Marki odbył się uroczysty finał XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Mareckie ulice i uliczki – Bohaterowie Niepodległej.

Uczniowie klas 4 – 6 SP mieli za zadanie narysować rebus, którego rozwiązaniem było nazwisko patrona ulicy naszego miasta, Bohatera Niepodległej. Starsi – uczniowie klas VII i gimnazjum tworzyli krzyżówki o tej samej tematyce. Ze zgłoszonych ze wszystkich szkół mareckich ponad 70 prac konkursowych wyróżniono 11 laureatów w dwóch grupach wiekowych. Wśród laureatów konkursu wspaniałe miejsca zajęły 3 uczennice naszej szkoły.

W kategorii kl. VII – Gimnazjum I miejsce zajęła Julia Kózka, uczennica klasy IIa, a wyróżnienie otrzymała Alicja Gajek z klasy 7c.
W kategorii klas IV – VI II miejsce zdobyła Natalia Gromkowska z klasy 6b.

Wszystkim laureatkom serdecznie gratulujemy!

przyg. E.Wójcik i U.Paszkiewicz