Złote siatkarki z SP5!

W dniu 18.02.2018 roku w SP 1 w Markach rozegrany został Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewcząt. Udział w nim wzięły wszystkie mareckie szkoły podstawowe. Uczennice szkoły ze Struga pewnie wygrały dwa pierwsze spotkania. W trzecim meczu trafiły na równe sobie rywalki i jak przystało na zacięte spotkanie zakończyło się ono w tie-breaku. W meczu o złoto zawodniczki z SP 5, zmierzyły się z gospodyniami turnieju SP1. Po niezwykle zaciętym meczu pierwsze miejsce wywalczyła drużyna gości z piątki, wygrywając 2:1.

Skład:
Jagło Izabela, Wykowska Magdalena, Bednarczyk Kamila, Lipka Aleksandra, Pasymowska Kamila, Popowska Marta, Gajek Alicja, Siedlecka Wiktoria, Mleczko Kornelia, Majewska Klaudia

Powiaty nie dla zawodniczek SP5
Po wygranej w zawodach mareckich w Mini Piłce Siatkowej, uczennice SP 5 kolejny mecz rozegrały na szczeblu regionu. 20.02.2018 roku spotkały się z drużyną z Radzymina. Spotkanie miało przebiegać pod dyktando mistrzyń Marek, jednak w ich szeregi wkradła się nerwowość. Radzyminianki wykorzystywały błędy zawodniczek z piątki oraz swoją przewagę wzrostu. Mimo przegranej 1:2, jest to i tak dobry wynik dziewczyn!!!

przyg. M.Michno