PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

25 października w naszym przedszkolu odbyła się pierwsza ważna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

W uroczystości wzięły udział najmłodsze dzieci z grupy „Rybek”, ich rodzice oraz pani wicedyrektor Anna Werelich.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom oraz być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz mały upominek ufundowany przez Radę Rodziców.

Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć – Mamo, tato – jestem przedszkolakiem!

przyg. J.Fedurko