Spotkanie z absolwentami gimnazjum

Jak co roku, w ostatni piątek września 29 X 2017 r., w szkolnej bibliotece odbyło się tradycyjne spotkanie z Absolwentami naszego gimnazjum, uczniami szkoły w latach 2014-2017. Byli uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawczyniami: paniami - Eleną Czublun, Dominiką Makówką-Pletą i Ewą Wójcik. Obecne były również p. wicedyrektor Grażyna Dokurno, p.Magdalena Borowik, pedagog gimnazjum i p.Urszula Paszkiewicz, które zajmują się badaniem losów naszych Absolwentów.

Spotkanie było miłe i prawdziwie wzruszające dla obydwu stron. Uczniowie dzielili się wrażeniami po miesiącu nauki w nowych szkołach, opowiadali o nowych wychowawcach i kolegach, pierwszych ocenach. Z sympatią wspominali byłych nauczycieli i pytali o zmiany w szkole. Napisali dla "starej" szkoły i dawnych nauczycieli miłe życzenia, które zawisły na szkolnym holu.

przyg. E.Wójcik