Mistrzostwa szkoły w warcabach klasycznych 64- polowych

9 marca w naszej szkole odbyły się mistrzostwa w warcabach klasycznych o tytuł Mistrza Szkoły i Mistrza Klasy. Rozgrywki odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-3 i klasy 4-7. Do rozgrywek zgłosiło się wielu uczniów, którzy pod czujnym okiem p.Jarosława Sucheckiego – prezesa UKS Struga i p.Eli Sucheckiej rozegrali systemem szwajcarskim 7 rund, po 10 minut na zawodnika każda. Na koniec wszystkich zmagań, po podliczeniu punktów zostali wyłonieni zwycięzcy.

W kategorii klas 0-3 zwycięzcami zostali:
Krzysztof Brajczewski (kl. 1b) - Mistrz Szkoły i Mistrz Klasy
Dominik Przybylski (kl.3b) II m-ce
Oliwier Piekut (kl. 3c) III m-ce

W kategorii klas 4-7 zwyciężyli:
Jakub Broma (kl. 7c) – otrzymał tytuł Mistrza Szkoły i Mistrza Klasy
Julia Chalaba (kl. 5b) II m-ce
Bartosz Wilkowski (kl. 5a) III m-ce

Podczas całych mistrzostw panowała miła atmosfera, a wszyscy zawodnicy pamiętali o zasadach fair play. Na koniec zostały wręczone przez V-ce Dyrektorów p.Annę Werelich i p.Grażynę Dokurno puchary i dyplomy dla zwycięzców oraz drobne pamiątki dla wszystkich graczy.

Bardzo dziękujemy p. Dyrektor Elżbiecie Piszcz za ufundowanie pięknych pucharów i dyplomów.

przyg. A.Rzeczkowska