Mikołajkowy wieczór w szkole

6 grudnia z okazji Mikołajek uczniowie klasy 3b spędzili w szkole wieczór pełen niespodzianek. Spotkanie rozpoczęliśmy od „rozgrzewki” jaką były ćwiczenia fitnessowe, w których chętnie wszyscy wzięliśmy udział. Następnie „uzbrojeni” w latarki rozpoczęliśmy grę w podchody. Trzeba przyznać, że wywoływały one nie małe emocje, z dwóch powodów. Po pierwsze odbywały się w całkowitych ciemnościach, po drugie byliśmy w miejscach, do których na co dzień nie zaglądamy... ale to już nasza tajemnica. Wskazówki – zagadki kierowały nas w kolejne miejsca, gdzie czekały na nas przeróżne zadania do wykonania. Smacznym przerywnikiem, który dodał nam sił do dalszej gry była pyszna pizza, która znikała w zawrotnym tempie. Energii dodały również pyszniutkie gofry, po których wzrósł zapał do dalszych poszukiwań. Nikt się nie poddawał i po mimo późnej pory i czekających już rodziców znaleźliśmy ostatnią wskazówkę i zadanie. Po jego wykonaniu na wszystkich czekały upominki, które bardzo się wszystkim podobały. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wracaliśmy do swoich domów.

przyg. A.Rzeczkowska