Halloween w klasie dwujęzycznej 7c

Uczniowie z klasy dwujęzycznej 7c ostatni piątkowy wieczór spędzili w szkole podczas lekcji języka angielskiego z okazji Halloween. Święto obchodzone głównie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii, stało się dobrą okazją dla uczniów z klasy dwujęzycznej do spędzenia czasu razem oraz zdobycia wiedzy na temat Halloween.

Podobnie jak w ubiegłym roku, uczniowie musieli rozwiązać szereg zagadek, które prowadziły do klątwy, którą wiedźma rzuciła na naszą szkołę. Dwie drużyny - Zombies, reprezentowane przez chłopców oraz Witches, w którym rządziły dziewczyny, naprawdę dobrze się spisały rozwiązując wszystkie zadania. Jednak to zespół "Czarownic" okazał się bardziej zgrany i szybciej poradził sobie z angielskimi idiomami, gramatyką i poszukiwaniem brakujących elementów w zagadkach.

przyg. N.Jarzynka