Świąteczne kolędowanie w naszej szkole

Tradycją naszej szkoły jest coroczny Koncert Kolęd i Pastorałek połączony z Jasełkami. Koncert był wprowadzeniem nas wszystkich w niepowtarzalny klimat świąt. Znane polskie kolędy oraz pastorałki wypełniły swymi dźwiękami salę gimnastyczną naszej szkoły. Jasełka przygotowane przez p.Edytę Szczepkowską i ks.Krzysztofa Pelc przybliżyły nam tajemnicę Świąt Bożego Narodzenia. W rolę aktorów wcielili się wybrani uczniowie klas 1-8, którzy znakomicie odegrali swoje role. Chór oraz soliści pod kierunkiem p.Mariusza Piętki stworzyli serdeczną, świąteczną atmosferę, którą mogli odczuć obecni na uroczystości uczniowie oraz nauczyciele.

Na koniec Pani Dyrektor Elżbieta Piszcz złożyła wszystkim świąteczne życzenia radosnych pełnych rodzinnego ciepła świąt.

przyg. A.Rzeczkowska