XXVIII Konkurs „Moja zabawka”

27 maja 2019 r został rozstrzygnięty XXVIII Konkurs „Moja zabawka”.

Zadanie polegało na wykonaniu według własnego pomysłu ZABAWKI z dowolnych materiałów i z zastosowaniem różnorodnych technik (z wyłączeniem artykułów spożywczych).

Kategorie konkursu:
KATEGORIA PODSTAWOWA
W tej kategorii nadsyłać można zabawki z ich standardowym przeznaczeniem – służące po prostu zabawie.

ZABAWKA TERAPEUTYCZNA
Kategoria obejmuje zabawki, które mogą pomóc w radzeniu sobie z problemami szkolnymi, domowymi, życiowymi, a także takie, które pomogą dziecku niepełnosprawnemu lub choremu walczyć z własną słabością czy cierpieniem. Do pracy należy koniecznie dołączyć dodatkowy opis, w jakiej sytuacji i w jaki sposób zabawka może być użyta.

KATEGORIA SPECJALNA: „NIE-STRASZNY DWÓR czyli OSWAJAMY TRADYCJĘ”
W związku z ustanowieniem roku 2019 rokiem Stanisława Moniuszki, oraz realizacją projektu edukacji kulturalnej „NIE-STRASZNY DWÓR czyli OSWAJAMY TRADYCJĘ” zapraszamy do wykonania zabawki nawiązującej do tradycji polskich – ludowych, historycznych, kulturowych. Zabawki z tej kategorii powinny być opatrzone opisem informującym o źródłach inspiracji.

Laureaci odebrali nagrody w Młodzieżowym Domu Kultyry „Ochota”. Jury nagrodziło i wyróżniło następujące prace.

Uczennice naszej szkoły:
Małgorzata Kalinowska kl. Vc