Konkurs Plastyczny „Niepełnosprawni są wśród nas”

Dnia 15 maja 2019 r. odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w IX edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Niepełnosprawni są wśród nas” organizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej w Ostrówku. W tym roku konkurs odbył się pod hasłem: „Razem możemy więcej” i skierowany był do uczniów klas „0” oraz I-III szkół podstawowych z terenu powiatu wołomińskiego.

Jak co roku celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na problemy osób niepełnosprawnych i przybliżenie im zagadnień dotyczących niepełnosprawności, takich jak integracja, tolerancja, równość.

Miło nam ogłosić, że dyplom oraz wyróżnienie II stopnia w kategorii dla dzieci klas I-III otrzymała uczennica klasy 3a naszej szkoły OLIWIA GŁOWACKA.

Wręczenie nagród odbyło się podczas festynu zorganizowanego w siedzibie organizatora w Ostrówku.

Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia:
Filip Czochrowski - kl.2a
Jakub Laskowski – kl.3a
Amelia Milik – kl.3a
Damian Milik – kl.3a

Serdecznie gratulujemy laureatom! Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

przyg. M.Urlich