Warsztaty “New Year’s Fun & Games”

Tuż przed feriami zimowymi, 25 stycznia, klasy dwujęzyczne 7c oraz 8c wzięły udział w warsztatach “New Year’s Fun & Games” w Warszawie. Lekcję na temat noworocznych zwyczajów w krajach anglojęzycznych prowadził native speaker, Bulent Akman.

Warsztaty rozpoczęliśmy świątecznym hitem “Last Christmas”, a następnie poznaliśmy techniki, które zrelaksowały nas przed prowadzeniem rozmów w języku angielskim. Dzięki miłemu wprowadzeniu, uczniowie nie stresowali się i z łatwością pokonali barierę mówienia w języku angielskim. Kolejne ćwiczenia skupiały się na umiejętności komunikowania się oraz utrwalały różne funkcje językowe.

Poniżej prezentujemy komentarze uczniów z klasy 7c i 8c na temat warsztatów, które potwierdzają, że nauka języka nie musi być nudna:

Prowadzący warsztaty był bardzo śmieszny i mnie rozbawił. Zabawy przez niego prowadzone były naprawdę ciekawe. (Kamila, 7c)

Moim zdaniem warsztaty były bardzo zabawne, ale także pouczające. Poznaliśmy wiele sposobów na spędzanie wolnego czasu z krajów anglojęzycznych oraz przedstawiono nam parę sposobów na zrelaksowanie się.
Najbardziej podobał mi się początek zajęć, czyli śpiewanie piosenki Last Christmas oraz wyścigi z jajkiem. Mówiąc w skrócie bawiłam się świetnie.
(Martyna, 8c)

Prowadzący był energiczny i fajnie poprowadził całe zajęcia. (Kuba, 7c)

Mi warsztaty bardzo się podobały. Fajne zabawy i pozytywny pan.10/10! 🙂 (Kuba, 7c)

przyg. N.Jarzynka