Wieczór w szkole - integracja klas VI

Piątkowy wieczór 30 listopada klasy VI wraz z wychowawcami spędziły w szkole podczas wspólnej integracji. Pierwszym punktem spotkania było odczytanie przez Michała z 6a krótkiego regulaminu. Michał przedstawił zasady w przekonujący sposób, więc szybko mogliśmy przejść do kolejnego etapu.

Spotkanie rozpoczęliśmy filmem "Jumanji: przygoda w dżungli". Po seansie przyszedł czas na gry i zabawy integrujące nasze klasy. Klasa 6b przygotowywała samodzielnie świeżo wyciskane, zdrowe soki owocowe, a w klasie 6a przeprowadzony został krótki konkurs "Master Chef". Każdy uczestnik musiał zaprezentować swoje danie, opowiedzieć skąd zdobył przepis i czy ktoś pomógł mu w przygotowaniach. Głosami jury: Róży, Leny i Michała oraz pozostałych uczniów, najlepiej tego wieczoru smakowały babeczki, chociaż ziołowe paluszki czy szarlotka też były pyszne.

Wieczór minął nam w miłej atmosferze, a na koniec pozostało tylko posprzątać sale, tak żeby w poniedziałek rano przyjemniej wracało nam się do szkolnej rzeczywistości.

przyg. N.Jarzynka