Zakończenie roku szkolnego 2018/19 klas I – III

W środę 19 czerwca 2019 r. o godz. 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I-III. Na uroczystość przybyli rodzice, zaproszeni goście i nauczyciele.

Uroczystość poprowadzili uczniowie klas trzecich: Zuzia Węglowska i Kuba Wróbel.

Na początku głos zabrała pani dyrektor Elżbieta Piszcz, która dziękowała uczniom i nauczycielom za naukę i pracę w roku szkolnym 2018/2019 oraz życzyła wszystkim udanego wypoczynku. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców pani Joanna Broma, która dziękowała dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz rodzicom uczniów i życzyła wszystkim zebranym wspaniałych wakacji. Pani wicedyrektor Anna Werelich przekazała wychowawcom i uczniom poszczególnych klas nagrody i upominki książkowe.

Chcąc wprowadzić wszystkich w wakacyjny nastrój, uczniowie klas trzecich zaprosili wszystkich zebranych na krótki program artystyczny. Zachęcili do wspólnej podróży pociągiem i przypomnieli o tym, jak postępować, aby wakacje spędzić bezpiecznie.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2018/2019 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkanie. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa, dyplomy za wzorową i bardzo dobrą frekwencję oraz upominki książkowe.

przyg. M.Szczypiń