Najładniejszy zeszyt lektur

Przez cały rok szkolny chętni uczniowie klasy 2b prowadzili „Zeszyty lektur”. Zapisywali w nich autorów, tytuły oraz kilka zdań o przeczytanej książce. Wykonywali również przepiękne ilustracje do każdej opisanej książki.

W czerwcu zeszyty trafiły do biblioteki szkolnej, gdzie Panie Bibliotekarki, po dokładnej ocenie, wybrały cztery najładniejsze zeszyty. Oceniana była staranność w prowadzeniu zeszytu, pismo, ilość opisanych książek oraz estetyka i samodzielność wykonanych ilustracji.

Najładniejsze zeszyty lektur prowadzili: Zofia Chalaba, Neli Cieślik, Julia Trusik, Lena Rudolf. Wyróżnienie otrzymał zeszyt Krzysztofa Brajczewskiego. Cała piątka otrzymała nagrody książkowe oraz dyplomy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a laureatom gratulujemy pomysłowości i pracowitości.

przyg. M.Brym