„TAK NIEWANO SIĘ POZNALIŚMY...”
SPOTKANIE ABSOLWENTÓW ROCZNIKA 2018-2019

Jak każdego roku w październikowe, piątkowe popołudnie spotkali się w naszej Szkole jej tegoroczni absolwenci ze swoimi wychowawcami. Niezwykłość tego wydarzenia polegała na tym, że byli to ostatni absolwenci gimnazjum oraz pierwsi absolwenci ósmych klas szkoły podstawowej. W miłej atmosferze, przy odrobinie słodkości był czas na wspomnienia i opowiedzenie o nowych szkołach, nowych nauczycielach, koleżankach i kolegach. W spotkaniu przygotowanym przez wychowawców i szkolnego doradcę zawodowego uczestniczyła również radna naszego miasta pani Ula Paszkiewicz wieloletni doradca młodzieży, którego zawsze można zastać w bibliotece szkolnej. Absolwenci wychodząc zostawili nauczycielom oraz młodszym koleżankom i kolegom sympatyczne życzenia.

Dziękujemy za nie.

Życzymy Wam sukcesów w nowych szkołach, realizujcie swoje marzenia. Niech przetrwają przyjaźnie zawiązane w szkole podstawowej i gimnazjum.

POWODZENIA

przyg. G.Dokurno, szkolny doradca zawodowy