XVII Kiermasz Świąteczny „Uśmiech dla...”

12 grudnia w naszej szkole już po raz XVII odbył się Kiermasz Świąteczny.

Na kiermaszu poszczególne klasy oferowały różnorakie dekoracje świąteczne: choinki, świeczniki, stroiki, bombki, dekoracje filcowe, magnesy, pierniczki i inne przepiękne ozdoby świąteczne.

Celem Kiermaszu Świątecznego "Uśmiech dla..." było zebranie pieniędzy dla uczniów naszej szkoły, którzy zmagają się z chorobą lub nagle znaleźli się w ciężkiej sytuacji finansowej.

Dzięki życzliwym i hojnym rodzicom, uczniom i nauczycielom udało się zebrać kwotę, dzięki której będziemy mogli pomóc i wesprzeć osoby potrzebujące, za co bardzo gorąco dziękujemy.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i szczodrość. Wierzymy, że czynione dobro powraca, a nuka dobroczynności jest bardzo ważną, życiową lekcją.

przyg. A.Rzeczkowska