IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Nasza szkoła uczestniczyła w akcji edukacyjnej zorganizowanej w dniu 4 października 2019 roku pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają! O godzinie 9.00 Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia zainaugurowała Pani Dyrektor Elżbieta Piszcz życząc uczniom samych sukcesów.

„Tabliczkowa wiedza” była sprawdzana w niecodzienny sposób. Egzaminatorzy to młodsi uczniowie, którzy przepytywali starszych kolegów oraz dorosłych. Do piątkowych egzaminów przystąpili uczniowie klas 3 - 8 oraz nauczyciele. Osoby, które zdały pomyślnie egzamin z tabliczki mnożenia otrzymały certyfikat oraz zdobyły tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Liczba uczestników akcji wyniosła 237 osób, spośród których wyłoniono Ekspertów Tabliczki Mnożenia.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia: www.wmtday.org/pl oraz profilu naszej szkoły na stronie facebook.com/zs2marki Dziękujemy za udział w IX ŚDTM 2019! Zapraszamy za rok.

Koordynatorzy akcji:
Edyta Szczepkowska i Anna Dembińska