Tydzień Zdrowego Stylu Życia

Podczas trwania w naszej szkole Tygodnia Zdrowego Stylu Życia w ramach programu "Dobrze jemy ze Szkołą na Widelc", 11 października został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny "Zdrowie na talerzu", mającego na celu zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie młodzieży poprzez pogłębienie wiedzy w zakresie znaczenia zbilansowanej diety i aktywności fizycznej dla organizmu człowieka. Uczniowie wykonali projekt plakatu, który zachęci młodzież do dbałości o swoje zdrowie poprzez racjonalne odżywianie.

Jury nagrodziło i wyróżniło następujące prace. Oto lista osób nagrodzonych w konkursie.

Kategoria kl. I- II
Pierwsze miejsce: Maja Wychowska kl. IIc
Drugie miejsce: Julia Kozicka kl. IIb
Trzecie miejsce: Zuzanna Wiśniewska kl. IIc

Wyróżnienia:
- Kacper Bzostek
- Wojciech Sąchocki
- Amelia Krzyżanowska
- Adrian Stasiak

Kategoria kl. III-IV
Pierwsze miejsce: Krystian Cieślak kl. IVa
Drugie miejsce: Patrycja Płoska kl. IIIb
Trzecie miejsce: Jakub Gąsiorek kl. IIIa

Wyróżnienia:
- Lena Karlikowska
- Oskar Kosobucki

Nagrodzone prace uczniów zostały zaprezentowane na wystawie w Mareckim Ośrodku Zdrowia KARDIO-MED przy ulicy Sportowej.

przyg. K.Skłudzka

regulamin konkursu