Informator 2021/2022 WYBIERZ SZKOŁĘ DLA SIEBIE

WYBIERZ SZKOŁĘ DLA SIEBIE - INFORMATOR 2021/2022
Wybór szkoły ponadpodstawowej to jedna z pierwszych ważnych decyzji edukacyjnych w życiu młodych ludzi. Zapraszam do lektury informatora „Wybierz szkołę dla siebie”, który jest przewodnikiem po ofercie warszawskich szkół ponadpodstawowych.
Znajdziecie go pod adresem:

W poradniku „Wybierz szkołę dla siebie” znajdziecie krótkie opisy zawodów, wykaz techników, szkół branżowych I stopnia oraz liceów ogólnokształcących. Wygodne mapy pomogą zlokalizować szkołę w wybranej dzielnicy. Jest w nim wszystko o rekrutacji – terminy, zasady, ale również, czym kierować się przy wyborze szkoły, czyli kilka słów od doradcy zawodowego i „lista kontrolna”.

Dodatkowo dowiecie się z niego o bursach, internatach a także szkołach specjalnych. Zapraszam do lektury i życzę najlepszych wyborów.

Czas na Wasze decyzje. Powodzenia!

przyg. Grażyna Dokurno

Wykaz szkół ponadpodstawowych z podziałem na dzielnice, terminy dni otwartych

Śródmiejskie szkoły ponadpodstawowe kształcące w zawodzie

AKCJA REKRUTACJA - ELEKTRONICZNE NABORY 2021

FIRMA VULCAN zaprasza na bezpłatną transmisję online, na której zaprezentuje etapy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w oparciu o system Nabory VULCAN. Podczas prezentacji przedstawi kandydatom tegoroczny harmonogram naboru, opowie na co zwrócić szczególną uwagę oraz jakie dokumenty należy dostarczyć do szkół. Dodatkowo przejdzie przez proces wyboru placówek i podpisywania elektronicznego.

Do tegorocznego wydarzenia będziecie mogli dołączyć zarówno na naszym kanale na YouTube, jak i na Facebooku. Po zakończeniu transmisji nagrania zostaną zapisane i udostępnione na wyżej wymienionych portalach.
Link do wydarzenia: https://warszawa.edu.com.pl/kandydat/app/

Szkoły ponadpodstawowe - progi punktowe 2019 rok