Zespół Szkół nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Markach
“Od siebie trzeba wymagać najwięcej.” Stefan Wyszyński


Szkoła Podstawowa nr 5

Klasa 1a

  • Wychowawca: p.Inez Petrykowska

Klasa 1b

  • Wychowawca: p.Małgorzata Szczypiń

Klasa 1c

  • Wychowawca: p.Iwona Serwach-Żydak

Klasa 2a

  • Wychowawca: p.Aldona Rzeczkowska

Klasa 2b

  • Wychowawca: p.Katarzyna Pakieła

Klasa 2c

  • Wychowawca: p.Małorzata Urlich

Klasa 3a

  • Wychowawca: p.Ewa Kluza

Klasa 3b

  • Wychowawca: p.Monika Brym

Klasa 4a

  • Wychowawca: p.Zofia Kowal

W klasach 1-3 wychowawcą była p.Małgorzata Urlich

Klasa 4b

  • Wychowawca: p.Katarzyna Skłudzka

W klasach 1-3 wychowawcą była p.Małgorzata Szczypiń

Klasa 5a

  • Wychowawca: p.Gabriela Wardęga (4 klasa p.Beata Beczek)

W klasach 1-3 wychowawcą była p.Katarzyna Pakieła

Klasa 5b

  • Wychowawca: p.Ewa Przetacka

W klasach 1-3 wychowawcą była p.Aldona Rzeczkowska

Klasa 5c

  • Wychowawca: p.Magdalena Leszczyńska

W klasach 1-3 wychowawcą była p.Mirosława Granat

Klasa 6a

  • Wychowawca: p.Katarzyna Pazio

Klasa 6b

  • Wychowawca: p.Ewa Wójcik

Klasa 6c

  • Wychowawca: p.Anna Dembińska (4-5 klasa p.Ewelina Kruszewska)

Klasa 7a

  • Wychowawca: p.Hubert Poduch

Klasa 7b

  • Wychowawca: p.Iwona Karsznia-Trusiak

Klasa 7c - klasa dwujęzyczna

  • Wychowawca: p.Natasza Jarzynka

Klasa 8a

  • Wychowawca: p.Iwona Kamińska

Klasa 8b

  • Wychowawca: p.Katarzyna Czarnota-Myca

Klasa 8c - klasa dwujęzyczna

  • Wychowawca: p.Patrycja Gutowska

Przedszkole Miejskie nr 5

Grupa I PSZCZÓŁKI

  • Wychowawca: p.Katarzyna Sąchocka, p.Magdalena Sakowska

Grupa II BIEDRONKI

  • Wychowawca: p.Monika Kaza, p.Karolina Antoszkiewicz

Grupa III SÓWKI

  • Wychowawca: p.Ewelina Pszczoła, p. Joanna Sztegner

Absolwenci rocznika 2018/2019

Klasa IIIa

  • Wychowawca: p.Grażyna Podwysocka

Klasa IIIb

  • Wychowawca: p.Emil Jasiński /oraz p.Magdalena Borowik w II sem. klasy III/

Klasa IIIc

  • Wychowawca: p.Anna Machalska /oraz p.Iwona Sienkiewicz w II sem. klasy III/

Klasa IIId

  • Wychowawca: p.Emilia Tarapata (w klasie Id - p.Edyta Słotwińska)

Klasa IIIe

  • Wychowawca: p.Anna Dembińska

Klasa 8a

  • Wychowawca: p.Joanna Kaczyńska-Walczak

Klasa 8b

  • Wychowawca: p.Dominika Makówka-Pleta

Klasa 8c

  • Wychowawca: p.Katarzyna Skłudzka

Absolwenci rocznika 2017/2018

Klasa IIIa

  • Wychowawca: p.Magdalena Leszczyńska

Klasa IIIb

  • Wychowawca: p.Iwona Kamińska

Klasa IIIs

  • Wychowawca: p.Iwona Karsznia-Trusiak

Absolwenci rocznika 2016/2017

Klasa IIIa

  • Wychowawca: p.Ewa Wójcik

Klasa IIIb

  • Wychowawca: p.Elena Czublun

Klasa IIIc

  • Wychowawca: p.Dominika Makówka-Pleta

Klasa IIIs

  • Wychowawca: p.Hubert Poduch

Absolwenci rocznika 2015/2016

Klasa IIIa

  • Wychowawca: p.Gabriela Wardęga

Klasa IIIb

  • Wychowawca: p.Katarzyna Czarnota-Myca

Klasa IIIi

  • Wychowawca: p.Grażyna Podwysocka

Klasa 6a

  • Wychowawca: p.Małgorzata Zień

Klasa 6b

  • Wychowawca: p.Anna Ryszawy

Absolwenci rocznika 2014/2015

Klasa IIIa

  • Wychowawca: p.Iwona Konowska-Łypian

Klasa IIIb

  • Wychowawca: p.Iwona Kamińska

Klasa IIIi

  • Wychowawca: p.Iwona Sienkiewicz

Klasa 6

  • Wychowawca: p.Ewa Przetacka