Stołówka i świetlica szkolna

STOŁÓWKA

Od stycznia 2014 roku opłaty za wyżywienie należy dokonywać w formie bezgotówkowej (przelewem do 10 dnia każdego miesiąca)

Numer konta: 46 8015 0004 0220 1511 2021 0103

Cena za obiad - 4 zł.
Całodzienne wyżywienie w przedszkolu - 9,00 zł.

ŚWIETLICA PRZEDSZKOLNA

Od 1 września 2017 roku opłaty za opiekę świetlicową dzieci z przedszkola należy dokonywać w formie bezgotówkowej (przelewem do 10 dnia następnego miesiąca)

Numer konta: 62 8015 0004 0220 1511 2021 0106

ŚWIETLICA SZKOLNA

Zdjęcia z konkursu pt. "Mój Przyjaciel Miś"

Pierwszy śnieg

Pasowanie pierwszoklasistów na świetliczaków
Dnia 10 listopada 2017r. odbyło się w naszej świetlicy oficjalne pasowanie pierwszoklasistów na świetliczaków. Każdy z uczniów został pasowany przez Panią Dyrektor Elżbietę Piszcz. Wydarzeniu towarzyszyło robienie i jedzenie pysznych gofrów.
Poniżej fotorelacja z tego dnia.

Zdjęcia z wyników konkursu plastycznego "Mały ekolog" organizowanego przez wychowawców świetlicy:

W październiku w Naszej świetlicy odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Dzięki uprzejmości Naszych kochanych Pań z kuchni mogliśmy skosztować pysznych pieczonych ziemniaków. Ponadto uczniowie klas 1-3 samodzielnie zrobili pyszną i zdrową sałatkę warzywną, oczywiście z dodatkiem ugotowanych ziemniaków. Dzień był pełen pozytywnych emocji i świetnej zabawy. Dzieci miały malowane buźki, robiły ciekawe prace plastyczne z ziemniaków i brały udział w "ziemniaczanych" konkursach.

Dzieci ze świetlicy wieszały karmniki dla ptaków, poniżej zdjęcia.

Rok szkolny 2016/2017

Październik na świetlicy szkolnej rozpoczęliśmy od promowania zdrowego stylu życia. Dzieci utrwalały wiedzę na temat zdrowego odżywiania poprzez proponowane zabawy, odpowiednio dobrane opowiadania i wiersze. Tworzyły prace plastyczne i uczestniczyły w pogadankach na temat spożywania owoców i warzyw. Z zaangażowaniem uczestniczyły w warsztatach kulinarnych pt. "Zdrowe szaszłyki owocowe". Była to akcja zachęcająca dzieci ze szkoły do spożywania różnorodnych owoców.

Zima, zima, zima
Pada, pada śnieg.
A w świeticy, a w świetlicy
Bardzo miło jest... .