Zespół Szkół nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Markach
“Od siebie trzeba wymagać najwięcej.” Stefan Wyszyński


ZAJĘCIA POZALEKCYJNE w roku szkolnym 2017/2018

Szkoła Podstawowa klasy 1-3

Lp. Nauczyciel Zajęcia Termin_zajęć Nr sali
1. Brożyna Anna
Pakieła Katarzyna
Innowacja "Zdrowotno-fitnessowo" kl. 1b, 3a, 3c środa
12:45-14:25
Hol
2. Brym Monika Doskonalenie umiejętności - edukacja wczesnoszkolna polonistyczna i matematyczna kl. 1b piątek
10:45-11:30
rehab.
3. Cieślikowska Agata Zajęcia rozwijające kl. 1a wtorek
12:45-13:30
45
4. Fabisiak Ewa
Brożyna Anna
Zajęcia decoupage kl. 1-3 SP czwartek
13:40-14:25
świetlica
5. Granat Mirosława Zajęcia wyrównawcze - edukacja wczesnoszkolna, kl. 3c

Zajęcia rozwijające z matematyki kl. 3c
środa
12:45-13:30
46
6. Kluza Ewa Doskonalenie umiejętności – edukacja wczesnoszkolna polonistyczna i matematyczna kl. 1a czwartek
11:45-12:30
46
7. Pakieła Katarzyna Zajęcia rozwijające - kl. 3a czwartek
12:45-13:30
46
8. Rępalska Sylwia Zajęcia plastyczne kl. 1a piątek
12:45-13:30
świetlica
9. Rzeczkowska Aldona Zajęcia wyrównawcze - edukacja wczesnoszkolna, kl. 3a, 3b
Zajęcia rozwijające kl. 3b
wtorek
12:45-13:30
czwartek
10:45-11:30
46

46
10. Stańczak Agnieszka Koło teatralne dla kl. 1-4 poniedziałek
8:55-9:40
45
11. Szczypiń Małgorzata Doskonalenie umiejętności - kl. 2b piątek
9:50-10:35
46
12. Urlich Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna – doskonalenie umiejętności polonistycznych i matematycznych - kl. 2a piątek
12:45-13:30
45

Szkoła Podstawowa kl. 4-7 oraz Gimnazjum

Lp. Nauczyciel Zajęcia Termin zajęć Nr sali
1. Błachut Beata Matematyka – zajęcia doskonalące kl. IIIA Gim wtorek
11:45-12:30
czyt.
2. Bogdaniuk Karolina Trening Umiejętności Społecznych piątek
14:35-15:20
22
3. Czarnota-Myca Katarzyna Historia i WOS - zajęcia doskonalące
- historia i WOS kl. IIIB
- WOS kl. IIIA i IIIS
wtorek
7:10-7:55
16
4. Dembińska Anna Matematyka – rozwijające myślenie matematyczne kl. IIE piątek
9:50-10:35
biblioteka
5. Godlewska Sylwia Matematyka – zajęcia rozwijające - kl. 4c środa
14:35-15:20
czyt.
6. Jałosińska Elżbieta
Śliwińska Wiesława
Wójcik Ewa
"Sobota w Warszawie" (reaktywacja) ok. 5 wyjazdów
w roku szkolnym
-
7. Jarzynka Natasza Jęz. angielski – zajęcia rozwijające - kl. 7c

Koło - jęz. angielski – kl. 5a
wtorek
14:35-15:20
poniedziałek
15:25-16:10
15

4
8. Jasiński Emil Fizyka - zajęcia przygotowujące do egz. gimnazjalnego: kl. IIIA, IIIB, IIIS piątek
15:25-16:10
21
9. Kaczyńska-Walczak Joanna Ciekawa chemia - klasy 7 i II czwartek
7:10-7:55
21
10. Kamińska Iwona Jęz. polski – zajęcia przygotowujące do egz. gim. klasy trzecie poniedziałek
15:25-16:10
13
11. Karsznia-Trusiak Iwona Biologia – zajęcia rozwijające - kl. 7 i gimnazjum
Biologia – zajęcia przygotowujące do egz. gimnazjalnego
poniedziałek
15:25-16:10
wtorek
7:10-7:55
25

25
12. Konowska-Łypian Iwona Koło informatyczne środa
11:45-12:30
biblioteka
13. Kruszewska Ewelina Innowacja - język angielski kl. IIE

Koło z języka angielskiego kl. IIE

Jęz. angielski – zajęcia rozwijające umiejętności - kl. 4c
piątek
10:45-11:30
poniedziałek
15:25-16:10
poniedziałek
11:45-12:30
hol

biblioteka

hol/41
14. Kuszczyk Tomasz Jęz. hiszpański – zajęcia rozwijające umiejętności językowe SP i gimnazjum czwartek
13:40-14:25
24
15. Leszczyńska Magdalena Innowacja - język angielski kl. IIE

Koło z języka angielskiego kl. IIIB

Jęz. angielski – zajęcia rozwijające umiejętności językowe gimnazjum
wtorek
14:35-15:20
środa
13:40-14:25
czwartek
8:55-9:40
14

24

czyt.
16. Machalska Anna Koło teatralne dla kl. II

Jęz. polski – zajęcia rozwijające dla kl. II
poniedziałek
15:25-16:10
piątek
13:40-14:25
14

16
17. Makarewicz Damian Zajęcia wychowania fizycznego dla dzieci edukacji wczesnoszkolnej
Szkolne Koło Sportowe SP
czwartek
9:50-10:35
piątek
14:35-15:20
blok sportowy
18. Makówka-Pleta Dominika Koło dziennikarskie

Zajęcia polonistyczne – co dwa tygodnie
czwartek
14:35-15:20
czwartek
15:30-16:10
5

5
19. Meszyńska Urszula Innowacja - język niemiecki

Język niemiecki dla kl. IIIB
środa
15:25-17:00
środa
17:00-17:25
21

21
20. Michno Małgorzata Szkolne Koło Sportowe SP piątek
13:40-14:25
poniedziałek
15:25-16:10
blok sportowy
21. Paszkiewicz Urszula Klub Miłośników Książki czwartek
10:45-11:30
biblioteka
22. ks. Paszkowski Grzegorz Schola sobota parafia
23. Pazio Katarzyna Geografia - zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego -
Geografia - zajęcia rozwijające umiejętności - kl. 7, kl. II i III
poniedziałek
15:25-16:10
poniedziałek
16:15-17:00
15

16
24. Poduch Hubert Zajęcia wychowania fizycznego dla dzieci edukacji wczesnoszkolnej
Zajęcia w ramach Szkolnego Koła Sportowego
środa
10:45-11:30
czwartek
9:50-10:35
blok sportowy
25. Podwysocka Grażyna Matematyka – zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego - kl. IIIA czwartek
7:10-7:55
14
26. Przetacka Ewa Jęz. angielski – zajęcia doskonalące - kl. 4b piątek
8:00-8:45
46
27. Szczepkowska Edyta Zajęcia wyrównawcze - kl. 5, 6 wtorek
15:15-16:00
14
28. Sienkiewicz Iwona Historia - zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego czwartek
15:25-16:10
czyt.
29. Skłudzka Katarzyna Koło plastyczne - zajęcia rozwijające SP i gimnazjum poniedziałek
16:10-16:55
czwartek
15:25-17:00
6

6
30. Sroka Michał Szkolne Koło Sportowe gimnazjum czwartek
13:40-14:25
wtorek
13:40-14:25
blok sportowy
31. Szczepkowska Edyta Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne piątek
8:55-9:40
45
32. Śliwińska Wiesława Gramatyka co z głowy nie umyka - język polski kl. 4 i 5 piątek
13:40-14:25
43
33. Tarapata Emily Innowacja - język angielski kl. IID wtorek
15:25-16:10
środa
8:55-9:40
13

5
34. Trzcińska Donata Szkolny Klub Gier Planszowych - SP środa
10:45-11:30
rehab.
35. Urlich Małgorzata Zajęcia z rękodzieła artystycznego "Igłą i pędzlem malowane" - kl. 3-7 SP poniedziałek
14:35-16:00
44
36. Wiśniewska Helena Wyjazdy na wycieczki doraźnie -
37. Wójcik Ewa Jęz. polski – doskonalenie umiejętności - SP i gimnazjum wtorek
14:35-15:20
(kl. 6b i 7c)
piątek
8:55-9:40 (kl. 4b)
hol
38. Zień Małgorzata Trenning Umiejętności Społecznych piątek
14:35-15:20
22